in

Ten model rozpoczął swoją karierę w wieku 50 lat. Oto 20 jego…

Ten model rozpoczął swoją karierę w wieku 50 lat. Oto 20 jego najlepszych dzieł!

PurplePort to darmowy hosting portfolio online i sieć społecznościowa dla modeli, fotografów, MUA i wielu innych kreacji. Jeden z modeli „Pip The Gentleman” zwrócił uwagę zespołu blogów PurplePort swoim unikalnym wyglądem.

„Cześć, nazywam się Pip, uczę młodych ludzi w Prince’s Trust Program w Huddersfield. Zajmuję się modelingiem od 4 lat i zacząłem tuż przed moimi 50 urodzinami. Nigdy nie miałem żadnych planów ani chęci zostania modelem, zwłaszcza w moim wieku. Po prostu pewnego dnia przyszło do mnie dwóch studentów mody z uniwersytetu w Huddersfield, którzy realizowali projekt dotyczący magazynu przedstawiającego dżentelmena w średnim wieku, podążającego za modą. Zgodziłem się na podpisanie umowy. Zawsze byłem zrelaksowany, a ponieważ nie jest to mój główny dochód, nie martwię się o pracę, postrzegam to jako okazję do dobrej zabawy, kreatywności i zarabiania pieniędzy.”

„Ponieważ jestem zrelaksowany w modelowaniu, nie spotkałem się z żadnymi barierami związanymi z moim wiekiem. Fotografowie, którzy mnie zatrudniają, robią to z powodu mojego specyficznego wyglądu i wieku, który dał mi charakter, który pomaga w portretach.” – dodaje Pip The Gentleman.

Instagram: @pipthegentleman_

10 rzeczy, które wyglądają jak jedzenie, ale lepiej ich nie jeść

Zobacz NAJGORSZE NAZWY MODELI SAMOCHODÓW