in

Przerażające komiksy amerykańskiego artysty, które są dziw…

26 przerażających komiksów amerykańskiego artysty, które są dziwnie fascynujące!

Czy badając nowe treści na Instagramie, często zdarza ci się natknąć na konta z bardzo konkretnymi treściami, które mogą cię zdenerwować? Ale jednocześnie jest to tak fascynujące, że nie możesz zmusić się, by nie patrzeć? Cóż, na dobre i na złe, mamy dla was specjalną ucztę.

Chcielibyśmy zaprezentować młodego amerykańskiego artystę 24-latka, Huntera Scheiderer z Los Angeles, który rysuje dziwne i przerażające komiksy 4-panelowe, które są hipnotyzujące. Haczyk jest taki, że jego opowiadania są całkowicie absurdalne, prawdziwe perły mrocznego humoru. Z prawie 100 tysiącami obserwatorów na Instagramie, Hunter zdaje się być nieprzewidywalny w swojej sztuce, która przeczy zdrowemu rozsądkowi.

Może zastanawiasz się, co skłania artystę do tworzenia tych krótkich opowieści grozy? A odpowiedzią jest jego niepokój społeczny, zło, które rozpowszechniło się wśród artystów po dwudziestce. Według Huntera najważniejsze jest to, że coś prostego można zamienić w coś bardzo interesującego za pomocą dziwactwa.

Nie ma wątpliwości, że ten artysta znalazł już swój własny styl, a poniżej znajdują się niektóre z jego prac, które mamy nadzieję, że ci się spodobają!

Instagram: @hunter.slugdaddy

10 najdziwniejszych rzeczy jakie wydarzyły się podczas meczu pił

Zobacz 10 ciekawych gadżetów do walki z komarami