in

Fotograf używa kreatywnych sztuczek do robienia niesamowitych zd

Fotograf używa kreatywnych sztuczek do robienia niesamowitych zdjęć

Fotografia to przede wszystkim perspektywa – osoba za kamerą może wykorzystać swoją wyobraźnię, aby opowiedzieć różne historie na temat z różnych punktów widzenia. Perspektywa nadaje głębi obrazowi i może sprawić, że dwuwymiarowa fotografia będzie wyglądała jak trójwymiarowa scena.

Istnieje wiele metod i sztuczek, które fotograf może wykorzystać do zabawy z perspektywą, od kąta strzału po kadrowanie. Jordi Puig, fotograf z Barcelony, jest biegły w posługiwaniu się różnymi narzędziami do robienia niesamowitych zdjęć, z których kilka udostępnił na swoim koncie na Instagramie.

Używając przedmiotów codziennego użytku jako rekwizytów, fotograf wyczarowuje zapierające dech w piersiach sceny. Trochę kreatywnego myślenia idzie daleko!

Oczywiście dodane filtry Instagram z pewnością przyczynią się do wprowadzenia atmosfery i nastroju do gotowego produktu. Proste i skuteczne hacki są z pewnością inspirujące dla fotografa-amatora i sprawiają, że chcemy chwycić się tego, co możemy położyć. Nawet prosta plastikowa butelka może dostarczyć całkiem fajnych wyników.

https://www.instagram.com/jordi.koalitic/

10 najlepszych sposobów jak przetrwać upał bez klimatyzacji

Zobacz 10 gadżetów, które konkretnie odpicują twój telefon