in

30 pejzaży oprawionych przez naturę i Aarona Schuerr!

Aaron Schuerr ma wiele opisów do swojego nazwiska: artysta, pisarz, aktor, mąż i ojciec. I chociaż wszyscy mają dla nich pewne rozróżnienie, jeden z nich łączy go z innymi ludźmi na znacznie głębszym poziomie. Sztuka jest tym, czego Schuerr używa do przekładania doświadczeń natury na innych ludzi. „Chociaż malarstwo jest w dużej mierze pojedynczym przedsięwzięciem, nigdy nie jest samotne, ponieważ jestem zaproszony do udziału w niewypowiedzianej tajemnicy piękna.” – wyjaśnia.

Twórczość Schuerr’a ujmuje piękno przyrody, ukazując różne krajobrazy w żywych kolorach i kombinacjach. Artysta zestawia swoje utwory z tematem, który w swojej pracy staje się ramą, doskonałym tłem, które płynnie miesza się ze sztuką, tworząc jeden zapierający dech w piersiach obraz. „Moja sztuka zrodziła się z mojej walki o przyswojenie i zrozumienie świata przyrody. Jestem przytłoczony, a jednak nie mogę się oderwać.” – wyjaśnia. „A więc maluję, aby stać tam na trochę dłużej.” Artysta mówi, że zaczął malować na wczesnym etapie, realizując dyplom artystyczny w Szkocji, pracując zarówno w olejach, jak i pastelach. Po ukończeniu studiów przeprowadził się do Montany, powołując się na okolicę jako źródło inspiracji. „Mieszkamy w Livingston w Montanie, małym miasteczku u podnóża dziczy Absaroka-Beartooth, w odległości krótkiego spaceru od Parku Narodowego Yellowstone. Zasadniczo mam inspirację na całe życie w niewielkiej odległości od mojego domu” – powiedział Aaron.

Kolorowe pejzaże zabierają widza w podróż i pozwalają mu doświadczyć natury oczami artysty. „Nikt nie doświadcza zachodu słońca w ten sam sposób, a jednak możemy go doświadczyć razem.” – dodaje Aaron.

Zobacz 10 najśmieszniejszych podróbek znanych produktów

Dowiedz się o NOWYm JORKu – 102 FAKTY NIE MITY